tradice která chutná

Staňte se
mistrem perníku!

Privátní škola, Pro úplné začátečníky i zkušené perníkářky. Online i naživo

Naučím vás mistrovství perníku

Oceněná nositelky tradic
Lektorka a autorka 1.Perníkové školy

" Předám vám osobně mistrovské umění perníku. Prakticky krok za krokem vás provedu vším, co potřebujete k tomu, aby vám celý svět záviděl právě ty vaše perníčky."

Začněte hned - vynikající video kurz

Online Perníková škola

Video kurzy a recepty pro vás

Kompletní sada více jak 100 video lekcí, autorská Perníková kuchařka, tajné receptury, speciální autorské zdobení a postupy pro originální práci s těstem, inspirace, tipy a zkušenosti. Vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé perníkářky.

Získejte Certifikát Mistra Perníku

Staňte se mistrem perníku.

1. Perníková škola

Privátní výuka, pouze 10 účastníků. Naživo.
Autorské techniky zdobení. Speciální receptury. Originální práce s těstem. Od tovaryše po Mistra.  Vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé perníkářky.

Jarní semestr 2024

Vyprodáno

Letní semestr 2024

Zbývají 2 místa

Podzimní semestr 2024

Zbývá 9 míst

Perníková škola ve spolupráci s Regionálním muzeem a galerií v Jičíně.

co říkají klienti

Nejlepší perníky co jsem pekla!

Ač již nějakou dobu peču a zdobím perníčky, tak jsem zůstala koukat na některé vaše triky paní Holmanová. Děkuji za vaší perníkovou školu. Fotky mých perníků můžete zveřejnit, dělá mi radost, že jsem zase o něco šikovnější ve zdobení.

KLÁRA NOVOCKÁ

Pustila jsem se do toho a musím říct, že to bylo skvělé. Poleva se krásně táhne, přesně jak říkáte a zdobí se s ní jedna báseň. Jen musím ještě zapracovat na těch lístečcích, tak se těším na vaše další videa s návody a triky. A to těsto č. 3 je naprosto úchvatné. Manžel už nic jiného nechce.

LAĎKA NEDOVÁ

Děkuji.Vždycky jsem si myslela, že perníky a zdobení je něco strašně složitého. Ovšem s vaší pomocí paní Dano jsem to dokázala na první dobrou. Jen teď musím odhánět z kuchyně ty moje rošťáky, kteří mi to berou z pod ruky, kdy poleva ještě ani neuschne.

PETRA KLIMOVÁ

Ručně vyrobené, ručně zdobené perníky. Originál Dana Holmanová™

Upeču vám skvělý perník podle vašeho přání

Darujte originální dárek. Objednejte si vaše přání. Perníky peču dle své speciální receptury a zdobím netradičními technikami. Dárek, který bude nejen chutnat.

Přijeďte se podívat a ochutnat perníkové skvosty

Těším se na vás

Přehled autorských výstav
Dany Holmanové

28.3. – 2.4. 2024 – Zahájení sezony
Zámek v Ratibořicích

7.2. – 30.3. 2024 – Jaro voní perníkem
Muzeum Bedřicha Hrozného v Lysé nad Labem

Listopad-prosinec 2023, Vlastivědné muzeum v Železnici u Jičína

1.Perníková škola - Dana Holmanová™

Autorské techniky zdobení
Tajné receptury
Originální práce s těstem

Přehrát

Pro vaši perníkovou inspiraci

Založila jsem 1. Perníkovou Školu, kde učím své tajné receptury, autorské zdobení a originální práci s těstem.