1.Perníková Škola

Upeču vám skvělý perník jaký si budete přát

Ručně vyrobené, ručně zdobené perníky. Originál Dana Holmanová™

Vynikající perník,
pro každou příležitost

Darujte originální dárek. Objednejte si vaše přání. Perníky peču dle své speciální receptury a zdobím netradičními technikami. Dárek, který bude nejen chutnat.  

Vaše Perníky zbožňuje celá naše rodina. Těší se na každý svátek a narozeniny, co nového jim zase upečete. Děkuji Magda Maníčková.

Vyplňte o co máte zájem

Vyplňte formulář. Prosím zkontrolujte si vaše telefonní číslo a e-mail. Ozvu se vám v pracovní dny 17-19 hodin a domluvíme se konkrétně. Perníky peču vždy originálně pro vás. Dohodneme se na množství, ceně a termínu. Hotové perníky vám pošlu do zásilkovny. 

Kapacita je omezená, objednávejte včas.

Udělejte si sváteční chvilku nad šálkem kávy se speciálním kávovým perníkovým srdcem... Přidejte si k objednávce! Pro vás za skvělou cenu :)  

Vaše Perníky jsou jako z pohádky. Pokaždé si říkám, že je škoda je jíst. Ale tomu se nedá odolat! Jsou báječné. Viktoria Balánková

Předběžná objednávka

Jaká je vaše představa - vyberte:

Kontaktní informace

Vyberte si zásilkovnu pro doručení

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

Děkuji za odeslání

Píšete mi

Perníčky dorazily v pořádku a jsou nádherné. Máme s manželem výročí a perníky jsou jeho srdeční záležitost. Jsem moc ráda, že si u vás mohu objednávat. I na Vánoce i když vím, to musím s předstihem :) 

Gabriela Rotavová

Ty vaše perníčky jsou vždy tak boží! Tentokrát budou dány do Mikulášské nadílky. Holčičky budou nadšené z vašich perníkových prstenů. Už se těším na vánoční chaloupku až ji dám na stůl. 

Martina Jašková

Jsem moc rád za vaše perníky. Chutnají skvěle a jsou tak pěkné, že je škoda je jíst. Paní Holmanová, máte zlaté ručičky a proto jsem si vás vybral jako dvorní dodavatelku perníků do firmy. 


Peter Keler

Čerstvě napečené
netradičně zdobené

Perníky peču vždy originálně pro vás. Dohodneme se na množství, ceně a termínu. Hotové perníky vám pošlu do zásilkovny. 

Vaše Perníky jsou jako z pohádky. Pokaždé si říkám, že je škoda je jíst. Ale tomu se nedá odolat! Jsou báječné. Viktoria Balánková 

PhDr. Dana Holmanová
Oceněná Nositelka tradic
Nositelka ocenění Zlatý kolovrat za zdobený perník
Zakladatelka 1.Perníkové školy

Perníky jsou naší národní tradicí, kterou zná celý svět 

Perníkářství považuji za umělecké řemeslo. Perníky vám nejen chutnají, ale stále častěji chcete opravdu umět toto nádherné a voňavé řemeslo.
Založila jsem 1. Perníkovou Školu, kde učím své tajné receptury, autorské zdobení a originální práci s těstem.
Tradice, která nám všem nejen chutná, ale jsme na ní právem hrdi. 

Pro vaši inspiraci

© 2024 Dana Holmanováinfo@pernikovaskola.cz | Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů