1.Perníková Škola

Stavebnice a Video návod

Postavte si perníkovou chaloupku

Ručně vyrobené perníky. Originál Dana Holmanová™

Sestavení chaloupky nás doma hodně bavilo. Děti byly nadšené a já s nimi. Děkujeme. Malířkovi

POSTAVTE SI VLASTNÍ CHALOUPKU

Stavebnice chaloupky :

• Perníkové díly 7 ks - nejchutnější perník
  • Video návod na zdobení 5x video
  • Video návod na sestavení 3x video

Práce s perníkem je skvělá zábava. Pro vás i pro vaše děti či vnuky! Postavte si svoji vlastní perníkovou chaloupku.

Akční cena 250 Kč

Objednejte si!
Video kurz + perníkové díly chaloupky

Cena pro vás 250,-

• Čerstvě pečené
  • Pečlivě zabalené a zaslané k vám do zásilkovny
  • Nejchutnější tradiční perník
  • Dodávám do 7 dnů po zaplacení
Vánoce bez chaloupky si neumím vůbec představit. Je to naše národní tradice. Navíc ty vaše, paní Dano musím vždy ukrýt do Vánoc před mlsaly u nás doma :)  Děkuji, jsou skvělé! A tato sada mne doslova uchvátila. Zdeňka Martounová

Speciální nabídka 7 kousků pro malé mlsaly
Zakousněte se hned do lahodného perníčku. Udělejte si sváteční chvilku. Přidejte si k objednávce! Pro vás k chaloupce za skvělou cenu 140 Kč!

Objednejte si včas!

Dokončení objednávky

Vaše objednávka

Produkty
Množství
Postavte si perníkovou chaloupku

Vyberte si zásilkovnu pro doručení

• 0.00

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
Postavte si perníkovou chaloupku × 1
Mezisoučet250,00
Doprava 80,00
Cena celkem330,00

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% Bezpečná platba *

Píšete mi

Kdo umí, ten umí. A tyhle perníkové chaloupky jsou po dlouhé době něco, co mi udělalo opravdu radost. Objednal jsem si je raději s předstihem už na vaší výstavě v Lysé a nelituji. Budou zdobit náš obchod už od začátku adventu. Pokud je tedy do té doby nesním. Voní nádherně!

Matěj Zábrana

Miluji české tradice, ale perníky, které jsem ochutnala na vaší výstavě, jsem si ihned zamilovala a je to pro mne top česká tradice. Těším se na letošní Vánoce, jak překvapím rodinu u nás doma.
Tohle určitě ještě nikdy nejedli :)

Lucy Zforfi

Děkuji. Nic tak krásného a voňavého jsem na Vánoce ještě neměla. Už se nemohu dočkat až si vyzdobím byt. Tahle sada bude korunovat mou vánoční výzdobu. Jsou to mé první Vánoce s přítelem, tak musí být perfekt. A chaloupky vím, že pomůžou. Přítel miluje perník :)

Patricie Vaňková

Veselé Perníkové Vánoce!

PhDr. Dana Holmanová
Oceněná Nositelka tradic
Nositelka ocenění Zlatý kolovrat za zdobený perník
Zakladatelka 1.Perníkové školy

Perníky jsou naší národní tradicí, kterou zná celý svět

Perníkářství považuji za umělecké řemeslo. Perníky vám nejen chutnají, ale stále častěji chcete opravdu umět toto nádherné a voňavé řemeslo.
Založila jsem 1. Perníkovou Školu, kde učím své tajné receptury, autorské zdobení a originální práci s těstem.
Tradice, která nám všem nejen chutná, ale jsme na ní právem hrdi.

Pro vaši perníkovou inspiraci - moje perníky

© 2022 Dana Holmanováinfo@pernikovaskola.cz | Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů | Přihlášení