Online Perníková Škola

Mistrovství perníku

• Pro začátečníky i pokročilé
  • Autorské techniky zdobení
  • Perníková kuchařka s tajnými recepty
  • Jak na polevu, kterou zdobí Mistr
  • Více jak 100 video lekcí a odborných výkladů
  • Tipy a inspirace od nositelky tradic PhDr Dany Holmanové

Online Perníková škola

"Jediný ucelený kurz ve střední evropě, který vás naučí mistrovství zdobení perníku od A do Z..."

Milada Satorová

Opravdu výborný kurz. Paní Holmanová je právem oceněná nositelka tradic. Její zdobení perníků jsem nikde jinde v žádném kurzu nenašla. Jsem nadšená, že jsem si vybrala právě tuto online perníkovou školu ve které je úplně vše, co potřebuji. Od receptů na různá těsta po zdobení.

Tohle všechno se naučíte a ještě mnohem více...

Ukázka obsahu kurzu

V kurzu najdete podrobné video návody Tipy a triky "Jak na to"

V kurzu najdete podrobné video návody

• Návod na polevu od PhDr Dany Holmanové se kterou zdobí více jak 30 let
  • Perníková kuchařka, lety a praxí odzkoušené perníkové těsto
  • Základy zdobení pro začátečníky
  • Madeirové, Krajkové, Lineární zdobení pro pokročilé
  • Sestavy 3D perníčků a jak na to
  • Dětské motivy
  • Perníková chaloupka
  • Vánoční zdobení
  • Velikonoční zdobení
  • Inspirace a tipy od Mistra Perníkáře

Online Perníková škola

Nyní v AKCI -80% za skvělou cenu!

11750  2350

• 100+ video lekcí od základů po mistrovská díla
  • Jediný ucelený video program v celé Evropě
  • Od začátečníka po mistra perníku
  • Autorské tipy zdobení, které jinde nenajdete
  • Tajné receptury v perníkové kuchařce
  • Přístup do online školy vám zůstane trvale

Nádherně zpracovaný kurz. Po mnoha nezdarech s pečením a zdobením perníčků jsem konečně v tomto kurzu díky skvělé lektorce paní Daně Holmanové přišla na to, jak si připravit správně těsto, jak péci a hlavně jak jednoduše a přitom efektivně a nádherně nazdobit své perníky. Z madeiry jsem naprosto unešená.

Jiřina Nalkovičová

Získejte ihned výhodně
AKCE - 80%

Video kurz Online Perníková škola

Produkt
Množství
Online Perníková škola
Original price was: 11750 Kč.Current price is: 2350 Kč.

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
Online Perníková škola × 1
Mezisoučet 2350
Cena celkem 2350

Výběr platební metody

Všechny transakce probíhají přes zabezpečený server. Vaše platební informace nikdy nejsou uloženy na serveru.

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% zabezpečená platba *

Nikdy předtím jsem takové perníky neměla!

Neuměla jsem nazdobit ani kolečko. V této online škole jsem dostala nejen spoustu užitečných rad a tipů, jak zdobit, ale i které těsto je pro mne to pravé. Moje tchýně teď jen kroutí hlavou, kde jsem se tak krásně perníčky naučila. Nedokážu ani říct, jak moc jsem vděčná, za tuto online perníkovou školu.

Jana Provazníková

Už nějakou dobu peču a zdobím, přesto jsem do online školy vstoupila. Měla jsem potíže s některými vzory. Teď jsem nadšená, že jsem toto rozhodnutí udělala. Rady paní Dany jsou neocenitelné. Pozná se, že zdobí už spoustu let a navíc to umí naučit. Za mne je to nejlepší kurz, který jsem absolvovala.

Petra Králíčková

Každé vánoce jsem se trápila s perníčky pro mé děti. Doslova. Po této škole, jsou mé děti nadšené, co všechno už umím a dokonce zdobí se mnou. V této škole má totiž paní Dana nejen mistrovská díla, která jsem se naučila také, ale i videa pro zdobení s dětmi a pro děti a to mě matku 3 uličníků potěšilo.

Jordana Kalmann

Jiřina Nalkovičová

Milada Satorová

Líbí se mi, že mi konečně někdo předvedl jak dělat správnou polevu a jak s ní pracovat. Dokonalým vodítkem jsou také základní tvary a základy zdobení. I když už peču perníčky několik let, našla jsem tady spoustu užitečných rad a tipů, jak mít perníčky více propracované.

Ladislava Novotná

Originální Autorské techniky zdobení

100+ video lekcí

Krok za krokem od základu po mistra

V online Perníkové škole najdete vše co potřebujete , abyste zvládli skvěle a originálně zdobit perníky jako Mistr perníkář.

Co říkají klientky?

DANIELA BENDLOVÁ

Vše je v kurzu paní Holmonovou krásně a jasně vysvětleno. Jak zdobit od základů až po složité tvary, jak na nádherné perníčky, jak postupovat, jak je zdobit, proč se postupuje určitým způsobem a jak se vyvarovat chyb. Za mne nejlepší co jsem mohla pro své perníkování udělat je, zakoupit si tento kurz.

Pečení perníčků jsem se dlouho vyhýbala. Nedařilo se mi těsto a se zdobením jsem se vždy trápila. Na tomto kurzu od paní Holmanové se mi líbí, že je v něm vše vysvětleno krok za krokem a zdůrazněné nejčastější chyby a jak se jim vyhnout.

Marie Potočná

Žiju v zahraničí a tak jsem s nadšením uvítala, že se mohu učit od té nejlepší. Od paní Dany Holmanové. Před lety jsem byla na její autorské výstavě a od té doby jsem byla jen smutná, že do její Perníkové Školy, kterou má v Čechách se nedostanu. Její online kurz je velmi propracovaný a naučila jsem se podle něj zdobit nádherné perníky, které tady ve Španělsku všichni obdivují.

Monika Dumková

Obě dvě s maminkou moc děkujeme za tento nádherný kurz ve kterém je vše vysvětleno krok za krokem. Maminka se zamilovala do lineárního zdobení a i přesto, že se jí již někdy třesou ruce má krásné linky. Paní Holmanová vše krásně vysvětlí a předvede. Navíc vždy zdůrazní to, kde se nejčastěji dělají chyby. Já jsem si zamilovala krajkové zdobení. Naše perníčky jsou nyní každou neděli na stole.

Lenka Volehlová

Co se vám povedlo

ukázky vaší práce, které mi posíláte. Pošlete mi obrázek, co se po kurzu povedlo vám!

Založila jsem 1. Perníkovou Školu, kde učím své speciální receptury, autorské zdobení a originální práci s těstem.

© 2024 Dana Holmanováinfo@pernikovaskola.cz | Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů | Přihlášení