1.Perníková Škola

Jak na skvělou polevu

+ 8 tipů na zdobení perníku
+ 3 speciální recepty na těsto

Bez řádné polevy vám to nikdy nepůjde tak pěkně. Postup, který používám, je snadný, rychlý a zaručí vám, že nejen vaše vánoční perníky budou jak od Mistra Perníkáře.

Zdobte perník snadno a jednoduše

Postup, který používám, je snadný, rychlý a zaručí vám, že vaše perníky budou jak od Mistra Perníkáře.
PhDr. Dana Holmanová™, nositelka tradic

Co vás v kurzu čeká?

Stáhněte ihned si video kurz a začněte péct a zdobit krásné Vánoční perníkové cukrovinky

• Jak na skvělou polevu
  • 3 speciální recepty
  • 8 video tipů na zdobení perníku - Srdíčko, Podkova, Hvězdička, Rybička, Prasátko, Sněhulák, Zvoneček, Hvězda
Akční Cena -70% 1400,- Kč
pro vás jen 450,- Kč
Monika Závorská

Konečně poleva, se kterou dokážu tvořit. Tolikrát jsem se vztekala než jsem začala s vaší polevou paní Dano. Děkuji moc za tento videokurz a ty tipy! Máte zlaté ručičky a je radost podle vašich rad péct i zdobit.

inspirace

Naučte se kouzlo perníku

Založila jsem 1. Perníkovou Školu, kde učím své tajné receptury, autorské zdobení a originální práci s těstem.

© 2024 Dana Holmanováinfo@pernikovaskola.cz | Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů | Přihlášení