1.Perníková Škola

1.perníková škola

Podzimní VIP PERNÍKOVÝ VÍKEND

Vánoční zdobení, relax, tajné ingredience, škola hrou, neuvěřitelné nápady, vynikající atmosféra, mňamózní kuchyň, perfektní obsluha...

podzimní VIP perníkový víkend v Javorském mlýně, na kterém chcete být

Termín PODZIM 26. - 28.10.2024
Zbývá 10 míst

Čeká vás

Vánoční zdobení
Relax
Zdobení   stužkou

Zvu Vás na Podzimní VIP víkend pro milovnice perníkové tradice. Když se sejdou stejně naladěné ženy, je to víc než jen o pernících.

Pro perníkové "fajnšmekry" Podzimní Relax víkend s perníkem

• Zdokonalíte své perníkové umění
  • Naučíte se nové triky
  • Naučím vás stužkové zdobení

Cena 6000  zahrnuje:
výuku + ubytování + plnou penzi

Byly to krásné tři dny prožité s úžasnou paní Danou a skvělými děvčaty z Čech a Moravy. Nejen, že jsme se pod taktovkou paní lektorky naučily nové techniky a vychytávky, ale zažily jsme plno legrace, vyměnily jsme si zkušenosti jak z "perníčkování", tak i ze života. Na jedničku bylo i ubytování a vynikající kuchyně. Děvčata, jsem ráda, že jsem mohla s vámi být a doufám, že to nebylo naposled. Ať žijí perníčky!

Eva Frank

Počet míst je omezený! Vyprodáno

Produkty
VIP perníkový víkend podzim - 26-28. říjen 2024

Vaše objednávka

VIP perníkový víkend podzim - 26-28. říjen 2024

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
VIP perníkový víkend podzim - 26-28. říjen 2024 × 1
Mezisoučet 6000
Cena celkem 6000

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% Bezpečná platba *

Podzimní VIP perníkový víkend v Javorském mlýně s PhDr. Danou Holmanovou

Termín: 26. - 28.10.2024

Místo:  penzion Javorský mlýn, Dolní Javoří, Lázně Bělohrad

Cena : 6000 , v ceně je zahrnuto:

• Výuka PhDr. Dany Holmanové
  • Ubytování
  • Plná penze

co říkají klientky?

neuvěřitelné nápady, vynikající atmosféra, mňamózní kuchyň, perfektní obsluha

,,VIP víkend neměl chybu a nutí mne psát pouze v superlativech. Škola hrou, neuvěřitelné nápady, vynikající atmosféra, mňamózní kuchyň, perfektní obsluha. Chyba na kráse by se našla-uteklo to příliš rychle. Takže těším se na další pokračování."

Marta Boudná

,,Nezapomenutelný víkend plný inspirace a vynikajících rad. Moc děkuji paní Dano, bylo to krásné,hodně jsme se naučily. Určitě si to musíme zopakovat a znovu se sejít."

Jarka Patočková

,Krásně prožitý víkend plný kreativity a humoru. Pod vedením paní Holmanové se vždy posouvám dál a dál ve svém tvoření. Prostě jednou to nestačí, chcete stále víc a víc.
Moc děkuji.
A jak zní hláška z jednoho oblíbeného filmu.,, tak pánové za rok na Beskydy.Tak já prohlašují,, Dámy za rok Javorský Mlýn,,

Monika Giňová

Když se sejde dobrá parta srdcařek, kterou vede naprosto famózní lektorka Danuška Holmanová, tak se dílo musí podařit. A nám se podařilo. Zdokonalily jsme se ve zdobení, naučily se namíchat šup šup polevu, nové techniky a styly zdobení a dostaly spoustu rad do dalšího perníkování. A hlavně si našly nové perníkové kamarádky. Bylo to super.

Ivana Růžičková

Perníkový víkend byl plný zážitků, pohody nádherných prostor,skvělé kuchyně, úžasných lidiček v čele s lektorkou paní Danou Holmanovou, která v nás probudila to co jsme neviděly, ani nedoufaly, že ozdobíme perníčky na které budeme pyšné. Sešly jsme se zde ze všech koutů země a jak jedna kolegyně řekla: ,,kdo dělá perníčky je skvělý člověk.” Budu na Vás děvčata vzpomínat a doufám,že se za rok všechny ve zdraví sejdeme.

Majda Bednaříková

Když jsem odjížděla na tento kurz říkala jsem si co tam budeš dělat. No a teď mě mrzí že jsem to neudělala dřív. Ono je opravdu super-když nevím zeptám se nebo vám lektorka ukáže. Jsem moc ráda že jsem kurz lektorky paní Dany Holmanové absolvovala a všem doporučuji. A když se sejdou super děvčata tak to nemá chybu. Já si to opravdu užila.

Ivana Blehová

Vánoční motivy

Zdobené Perníky PhDr. Dany Holmanové™

Podzimní VIP víkend pro milovnice perníkové tradice

Počet míst je omezený! Zbývá 10 míst

Založila jsem 1. Perníkovou Školu, kde učím své speciální receptury, autorské zdobení a originální práci s těstem.

© 2024 Dana Holmanováinfo@pernikovaskola.cz | Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů | Přihlášení