1.Perníková Škola video kurz

Jak na skvělou polevu

Akční Cena -70% 1400,- Kč
pro vás jen 450,- Kč

Získejte ihned přístup k video kurzu a začněte péct a zdobit perníkové vánoční cukrovinky!

• Návod na speciální polevu Dany Holmanové
  • 8 tipů Jak na vánoční zdobení ( 8x video)
  • 3 Autorské recepty na skvělé perníkové speciality

Konečně poleva, se kterou dokážu tvořit. Tolikrát jsem se vztekala než jsem začala s vaší polevou paní Dano. Děkuji moc za tento videokurz a ty tipy! Máte zlaté ručičky a je radost podle vašich rad péct i zdobit.

Monika Závorská

Akční cena -70%! Získejte ihned přístup k video kurzu

Dokončení objednávky

Vaše objednávka

Produkty
Jak na skvělou polevu

Vyberte si zásilkovnu pro doručení

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
Jak na skvělou polevu × 1
Mezisoučet 450
Cena celkem 450

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% Bezpečná platba *
Znáte z TV

co říkají zákazníci

Nejlepší perníky co jsem pekla!

Ač již nějakou dobu peču a zdobím perníčky, tak jsem zůstala koukat na některé vaše triky paní Holmanová. Děkuji za videokurz vaší perníkové školy. Fotky mých perníků můžete zveřejnit, dělá mi radost, že jsem zase o něco šikovnější ve zdobení.

KLÁRA NOVOCKÁ

Pustila jsem se do toho a musím říct, že to bylo skvělé. Poleva se krásně táhne, přesně jak říkáte a zdobí se s ní jedna báseň. Jen musím ještě zapracovat na těch lístečcích, tak se těším na vaše další videa s návody a triky. A to těsto č. 3 je naprosto úchvatné. Manžel už nic jiného nechce.

LAĎKA NEDOVÁ

Děkuji.Vždycky jsem si myslela, že perníky a zdobení je něco strašně složitého. Ovšem s vaší pomocí paní Dano jsem to podle videí dokázala na první dobrou. Jen teď musím odhánět z kuchyně ty moje rošťáky, kteří mi to berou z pod ruky, kdy poleva ještě ani neuschne.

PETRA KLIMOVÁ

© 2024 Dana Holmanováinfo@pernikovaskola.cz | Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů | Přihlášení