1.Perníková Škola

Tradice zabalená do dárku
Ručně vyrobené, autorsky zdobené perníky. Originál Dana Holmanová™

Objednejte si
čerstvý, voňavý, ručně zdobený perník

• Upečené čerstvě na objednávku
  • Ručně autorsky zdobené
  • Dodáváno do 10 dnů
  • 12x zdobené perníkové srdce
  • Speciální  receptura Dany Holmanové™
  • Perníky, po kterých netloustnete

Udělejte si sváteční chvilku nad šálkem kávy se speciálním kávovým perníkovým srdcem. Přidejte si k bonboniéře. Pro vás za skvělou cenu a navíc s dárkem.

Tradice, která chutná

Vaše objednávka

Produkty
Množství

Vyberte si nejbližší zásilkovnu

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
Perníková bonboniéra × 1
Mezisoučet 350
DopravaPro zobrazení výběru dopravy zadejte svou adresu.
Cena celkem 350

Platební informace

All transactions are secure and encrypted. Credit card information is never stored on our servers.

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% Bezpečná platba *

Hodnocení zákazníků

Klára Mokrolíková

Vaše bonboniera je úžasná. Všichni se hned ptali kde jsem takovou nádheru sehnala. Napínala jsem je, ale pak jsem jim o vás řekla a už si také objednávají, tak doufám, že i pro mne :)
Děkuji moc, paní Dano, všechny perníky už chci jen od vás. Jsou boží!

Jakub Rychnavý

Myslel jsem si, že srdce z perníku je taková pouťová záležitost a že se to moc nehodí dávat někomu na kom vám opravdu záleží. To, co jste mi ale poslala a já tím podaroval svoji drahou polovičku, mělo takový dopad, že si jich asi objednám hned dalších deset.

Vojta Drahusil -

Moje babička mi vždycky pekla perníky, když jsem byl malý. Teď už to nezvládá, ale já si pořád pamatuji, jak se mi rozplývaly na jazyku. Měl jsem pocit, že už nikdy nemůžu zažít to samé. S vaší perníkovou bonbonierou jsem to znovu zažil a babička říkala, že jste Mistr. Velká poklona od ní.

Máte jiné přání?

Darujte originální dárek. Objednejte si vaše přání. Perníky peču dle své speciální receptury a zdobím netradičními autorskými technikami.
Dárek, který bude nejen chutnat.

Založila jsem 1. Perníkovou Školu, kde učím své tajné receptury, autorské zdobení a originální práci s těstem.

Pro vaši inspiraci