1.Perníková Škola online

1.Perníková Škola 

Naučte se mistrovství perníku

Online
Perníková škola

Jediný ucelený program v celé střední Evropě. Autorské techniky zdobení. Více jak 100 video lekcí, Autorská Perníková kuchařka. Vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé perníkářky. 


Originální Autorské techniky zdobení

100+ video lekcí

Krok za krokem od základu po mistra. 
V online Perníkové škole najdete vše co potřebujete , abyste zvládli skvěle a originálně zdobit perníky jako Mistr perníkář. 

Milada Satorová

Opravdu výborný kurz. Paní Holmanová je právem oceněná nositelka tradic. Její zdobení perníků jsem nikde jinde v žádném kurzu nenašla. Jsem nadšená, že jsem si vybrala právě tuto online perníkovou školu ve které je úplně vše, co potřebuji. Od receptů na různá těsta po zdobení.

Více jak 100 video lekcí, Autorská Perníková kuchařka. Jediný ucelený program v celé střední Evropě.

Velikonoční zdobení – video kurz

3 tipy na vánoční zdobení

Jak na skvělou polevu

Inspirace a triky

Krajkové zdobení

Lineární zdobení

Madeirové zdobení

Dětské motivy

Základy zdobení

Jak na výtečné těsto

Perníková chaloupka

Vánoční zdobení

+++Bonus ZDARMA+++

Unikátní
PERNÍKOVÁ KUCHAŘKA

Speciální receptury PhDr. Dany Holmanové. Všechny odpovědi na tajemství perníku!


Jak to uvnitř vypadá? Nahlédněte! Čeká na vás: 

 • Perníková kuchařka
 • Jak připravit skvělé těsto
 • Dokonalá Poleva která zdobí sama
 • Základy zdobení pro začátečníky
 • Tipy pro pokročilé perníkářky
 • Dětské motivy
 • Perníková chaloupka
 • Madeirové zdobení
 • Krajkové zdobení
 • Lineární zdobení
 • 3D perníčky
 • Vánoční zdobení
 • Velikonoční zdobení

PhDr. Dana Holmanová, Oceněná Nositelka tradic
Nositelka ocenění Zlatý kolovrat za zdobený perník
Zakladatelka 1.Perníkové školy

PhDr. Dana Holmanová, Oceněná Nositelka tradic, Nositelka ocenění Zlatý kolovrat za zdobený perník, Zakladatelka 1.Perníkové školy

V online Perníkové škole Získáte ihned mé tajné receptury, speciální autorské zdobení a postupy pro originální práci s těstem, inspiraci, tipy a zkušenosti...

DANIELA BENDLOVÁ

Vše je v kurzu paní Holmonovou krásně a jasně vysvětleno. Jak zdobit od základů až po složité tvary, jak na nádherné perníčky, jak postupovat, jak je zdobit, proč se postupuje určitým způsobem a jak se vyvarovat chyb. Za mne nejlepší co jsem mohla pro své perníkování udělat je, zakoupit si tento kurz.

Proměňte vaše perníčky v mistrovská díla

Získáte ihned tajné receptury, speciální autorské zdobení a postupy pro originální práci s těstem, inspiraci, tipy a zkušenosti...

Nyní Vše za skvělou cenu
11750  2350 

 • Jediný ucelený program v celé Evropě
 • 72 video lekcí od základů po mistrovská díla
 • Autorské tipy zdobení, které jinde nenajdete 
 • Originální receptury v perníkové kuchařce
 • Přístup do online školy vám zůstane trvale 

Prošla jsem hodně návodů na perníčky, ale tohle je top škola. Právem si zaslouží ocenění, které dostává. Moje perníčky jsou nyní skvosty. Děkuji Kateřina

Získejte ihned výhodně okamžitý přístup 

Vaše objednávka

Produkty
Cena
Online Perníková škola
Original price was: 11750 Kč.Current price is: 2350 Kč.

Kontaktní informace

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
Online Perníková škola × 1
2350 
Mezisoučet 2350 
Cena celkem 2350 

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% Bezpečná platba *

PhDr. Dana Holmanová Nositelka Tradic, Zakladatelka 1. Perníkové Školy ve střední Evropě

co říkají klientky?

Nikdy předtím jsem takové perníky neměla!

Nádherně zpracovaný kurz. Po mnoha nezdarech s pečením a zdobením perníčků jsem konečně v tomto kurzu díky skvělé lektorce paní Daně Holmanové přišla na to, jak si připravit správně těsto, jak péci a hlavně jak jednoduše a přitom efektivně a nádherně nazdobit své perníky. Z madeiry jsem naprosto unešená.

Jiřina Nalkovičová

Opravdu výborný kurz. Paní Holmanová je právem oceněná nositelka tradic. Její zdobení perníků jsem nikde jinde v žádném kurzu nenašla. Jsem nadšená, že jsem si vybrala právě tuto online perníkovou školu ve které je úplně vše, co potřebuji. Od receptů na různá těsta po zdobení.

Milada Satorová

Líbí se mi, že mi konečně někdo předvedl jak dělat správnou polevu a jak s ní pracovat. Dokonalým vodítkem jsou také základní tvary a základy zdobení. I když už peču perníčky několik let, našla jsem tady spoustu užitečných rad a tipů, jak mít perníčky více propracované.

Ladislava Novotná

Pečení perníčků jsem se dlouho vyhýbala. Nedařilo se mi těsto a se zdobením jsem se vždy trápila. Na tomto kurzu od paní Holmanové se mi líbí, že je v něm vše vysvětleno krok za krokem a zdůrazněné nejčastější chyby a jak se jim vyhnout.

Marie Potočná

Žiju v zahraničí a tak jsem s nadšením uvítala, že se mohu učit od té nejlepší. Od paní Dany Holmanové. Před lety jsem byla na její autorské výstavě a od té doby jsem byla jen smutná, že do její Perníkové Školy, kterou má v Čechách se nedostanu. Její online kurz je velmi propracovaný a naučila jsem se podle něj zdobit nádherné perníky, které tady ve Španělsku všichni obdivují.

Monika Dumková

Obě dvě s maminkou moc děkujeme za tento nádherný kurz ve kterém je vše vysvětleno krok za krokem. Maminka se zamilovala do lineárního zdobení a i přesto, že se jí již někdy třesou ruce má krásné linky. Paní Holmanová vše krásně vysvětlí a předvede. Navíc vždy zdůrazní to, kde se nejčastěji dělají chyby. Já jsem si zamilovala krajkové zdobení. Naše perníčky jsou nyní každou neděli na stole.

Lenka Volehlová

Neuměla jsem nazdobit ani kolečko. V této online škole jsem dostala nejen spoustu užitečných rad a tipů, jak zdobit, ale i které těsto je pro mne to pravé. Moje tchýně teď jen kroutí hlavou, kde jsem se tak krásně perníčky naučila. Nedokážu ani říct, jak moc jsem vděčná, za tuto online perníkovou školu.  

Jana Provazníková

Už nějakou dobu peču a zdobím, přesto jsem do online školy vstoupila. Měla jsem potíže s některými vzory. Teď jsem nadšená, že jsem toto rozhodnutí udělala. Rady paní Dany jsou neocenitelné. Pozná se, že zdobí už spoustu let a navíc to umí naučit. Za mne je to nejlepší kurz, který jsem absolvovala.

Petra Králíčková 

Každé vánoce jsem se trápila s perníčky pro mé děti. Doslova. Po této škole, jsou mé děti nadšené, co všechno už umím a dokonce zdobí se mnou. V této škole má totiž paní Dana nejen mistrovská díla, která jsem se naučila také, ale i videa pro zdobení s dětmi a pro děti a to mě matku 3 uličníků potěšilo. 

Jordana Kalmann

Zdobte své perníky ještě lépe

Zdobené Perníky PhDr. Dany Holmanové™

Objednejte si online perníkovou školu a naučte se perníky, které vám bude každý závidět!

PhDr. Dana Holmanová
Oceněná Nositelka tradic
Nositelka ocenění Zlatý kolovrat za zdobený perník
Zakladatelka 1.Perníkové školy

Perníky jsou naší národní tradicí, kterou zná celý svět

Perníkářství považuji za umělecké řemeslo. Perníky vám nejen chutnají, ale stále častěji chcete opravdu umět toto nádherné a voňavé řemeslo.
Založila jsem 1. Perníkovou Školu, kde učím své speciální receptury, autorské zdobení a originální práci s těstem.
Tradice, která nám všem nejen chutná, ale jsme na ní právem hrdi. 

© 2024 Dana Holmanováinfo@pernikovaskola.cz | Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů | Přihlášení