1.Perníková Škola

Platba

Online Perníková škola

Nyní ve slevě -80% za skvělou cenu!

11750  2350

• Jediný ucelený program v celé Evropě
  • 100+ video lekcí od základů po mistrovská díla
  • Autorské tipy zdobení, které jinde nenajdete
  • Originální receptury v perníkové kuchařce
  • Přístup do online školy vám zůstane trvale

Nyní ve slevě -60%
za skvělou cenu

11750  2350

Nádherně zpracovaný kurz. Po mnoha nezdarech s pečením a zdobením perníčků jsem konečně v tomto kurzu díky skvělé lektorce paní Daně Holmanové přišla na to, jak si připravit správně těsto, jak péci a hlavně jak jednoduše a přitom efektivně a nádherně nazdobit své perníky. Z madeiry jsem naprosto unešená.

Jiřina Nalkovičová

Opravdu výborný kurz. Paní Holmanová je právem oceněná nositelka tradic. Její zdobení perníků jsem nikde jinde v žádném kurzu nenašla. Jsem nadšená, že jsem si vybrala právě tuto online perníkovou školu ve které je úplně vše, co potřebuji. Od receptů na různá těsta po zdobení.

Milada Satorová

Líbí se mi, že mi konečně někdo předvedl jak dělat správnou polevu a jak s ní pracovat. Dokonalým vodítkem jsou také základní tvary a základy zdobení. I když už peču perníčky několik let, našla jsem tady spoustu užitečných rad a tipů, jak mít perníčky více propracované.

Ladislava Novotná

Získejte ihned výhodně přístup

Přehled objednávky

Produkt
Cena celkem
Online Perníková škola × 1
Mezisoučet 2350
Cena celkem 2350

Payment Information

Všechny transakce probíhají přes zabezpečený server. Vaše platební informace nikdy nejsou uloženy na serveru.

Vaše osobní informace budou použity ke zpracování objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s podmínkami ochrana osobních údajů.

* 100% zabezpečená platba *

Založila jsem 1. Perníkovou Školu, kde učím své speciální receptury, autorské zdobení a originální práci s těstem.

© 2024 Dana Holmanováinfo@pernikovaskola.cz | Obchodní podmínkyOchrana osobních údajů | Přihlášení