Objednáva odeslaná Speciální nabídka Dokončení objednávky

Počkejte {{customer_first_name}}! Mám pro vás mnohem lepší nabídku!

Získejte místo vaše kurzu trvalý přístup ke všem kurzům, které nabízím, včetně vámi vybraného! Vaši původní objednávku nahradím touto:

Moje kurzy zdobení perníků již úspěšně využívá více než 1000 zákazníků
Zamilujete si je i vy...
Moje tchýně teď jen kroutí hlavou
Jana on Jul 03, 2022

Neuměla jsem nazdobit ani kolečko. V této online škole jsem dostala nejen spoustu užitečných rad a tipů, jak zdobit, ale i které těsto je pro mne to pravé. Moje tchýně teď jen kroutí hlavou, kde jsem se tak krásně perníčky naučila. Nedokážu ani říct, jak moc jsem vděčná, za tuto online perníkovou školu.

zdobení s dětmi a pro děti a to mě matku 3 uličníků potěšilo
Jordana on Nov 25, 2021

Každé vánoce jsem se trápila s perníčky pro mé děti. Doslova. Po této škole, jsou mé děti nadšené, co všechno už umím a dokonce zdobí se mnou. V této škole má totiž paní Dana nejen mistrovská díla, která jsem se naučila také, ale i videa pro zdobení s dětmi a pro děti a to mě matku 3 uličníků potěšilo.

Rady paní Dany jsou neocenitelné.
Petra on Nov 16, 2022

Už nějakou dobu peču a zdobím, přesto jsem do online školy vstoupila. Měla jsem potíže s některými vzory. Teď jsem nadšená, že jsem toto rozhodnutí udělala. Rady paní Dany jsou neocenitelné. Pozná se, že zdobí už spoustu let a navíc to umí naučit. Za mne je to nejlepší kurz, který jsem absolvovala.

Moje perníčky jsou nyní skvosty.
Petra on Nov 21, 2022

Prošla jsem hodně návodů na perníčky, ale tohle je top škola. Právem si zaslouží ocenění, které dostává. Moje perníčky jsou nyní skvosty. Děkuji

Use this section to tell them what other users are saying….

Změníte vaši objednávku na přístup ke všem kurzům Online Perníkové školy
Vaši původní objednávku zrušíme a nahradíme touto online Perníkovou školou
  • 60 video lekcí od základů po mistrovská díla
  • Originální receptury v perníkové kuchařce
  • Autorské tipy zdobení, které jinde nenajdete
  • Přístup do online školy vám zůstane trvale
  • Cena celkem 3500,- Kč pouze do 24.12.2022

Vyberte si online perníkovou školu místo své původní objednávky a získejte trvalý přístup ke všem kurzům, včetně toho, který jste si původně objednali.

Co v online perníkové škole najdete?
- Jak připravit skvělé těsto - Poleva která zdobí sama - Základy zdobení pro začátečníky - Tipy pro pokročilé perníkářky - Dětské motivy - Perníková chaloupka madeirové zdobení - Krajkové zdobení - Lineární zdobení - 3D perníčky - Inspirace pro vaše skvělé perníky...
Využijte tuto skvělou nabídku a získejte velmi výhodně všechny video kurzy Online Perníkové školy za zlomek jejich ceny!